Kariéra

Hľadáte si novú prácu? Ste fanúšikom módy a chcete sa stať profi predajcom značky GEOX? Sme stabilná spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí v oblasti retailu a ponúka zázemie s nadštandardným ohodnotením.

Pozície, ktoré vám ponúkame

  • Shop assistant

Druh pracovného pomeru

  • Plný úväzok
  • Na dohodu (brigády)

Miesto práce

Bratislava

  • Aupark
  • Avion Shopping Park
  • Central
  • Eurovea

Nitra

  • Galéria Mlyny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďaľšie benefity

  • 700 € brutto fix
  • Osobné ohodnotenie
  • Individuálne ohodnotenie
  • Provízia z obratov
  • Gastrolístky v plnej hodnote 3,60 €
  • Narodeninový bonus
  • Vianočný bonus
  • Fasovanie obuvi 3x za rok
  • Pracovné oblečenie
  • Zľava na zamestnanecký nákup
  • Brigádnik 3,50 € Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROSÍM, PREČÍTAJTE SI INZERCIU AŽ DO KONCA.

Pre aktuálnu pozíciu je nevyhnutné spĺňať nasledovné individuálne vlastnosti:

  • Vysoká orientácia na zákazníka a výsledok
  • Pozitívna energia a dynamickosť
  • Samostatnosť
  • Tímový hráč
  • Organizačné schopnosti
  • Systematické myslenie

Pozícia je vhodná pre ľudí s pozitívnym prístupom k práci.

TPP: práca na dlhý/krátky týždeň

Zakladáme si na 100% zákazníckom servise

  • Práca na plný úväzok, brigáda, pracovná zmluva
  • Zaujímavá a kreatívna práca v atraktívnom prostredí
  • Školenie v oblasti techník predaja, KPI´s a merchandisingu
  • Školenie so softvérom a pokladňou
  • Možnosť profesionálneho rastu na pozíciu Store managera (EXTRA BONUS)
  • Predaj produktov GEOX s vedomosťami o patentoch.

Informácie o výberovom konaní

POZORNE PREČÍTAŤ

Pre lepšie priblíženie Vašej osobnosti nám spolu so životopisom priložte aj Vašu aktuálnu fotografiu.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, chcete sa stať súčasťou nášho rozvíjajúceho sa teamu, pošlite nám Váš životopis na emailovú adresu alebo osobne prineste na jednu z našich prevádzok GEOX v nákupnom centre Aupark, Avion, Centrál, Eurovea alebo Galéria Mlyny v Nitre.

Kontaktovanie emailom prostredníctvom formulára:

Do predmetu správy uveďte prosím: Pracovná pozícia a miesto, kde máte záujem pracovať.

Aktuálne voľná pozícia

Brigádnici – všetky GEOX prevádzky Bratislava

Uchádzačov budeme kontaktovať len na základe splnenia požadovaných kritérií uvedených v inzeráte.

Adeptom o zamestnanie, ktorých neoslovíme, chceme poďakovať za prejavený záujem a prajeme veľa šťastia pri hľadaní vášho nového zamestnania.

Všetkým uchádzačom držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním, minimálne:

Stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Je potrebné splniť podmienky na základe ktorých sa postupujú životopisy do ďalšieho kola osobného pohovoru:

  • Reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Technická zdatnosť

Po prijatí do zamestnania budeme od vás vyžadovať:

  • Komunikáciu so zákazníkmi na vysokej úrovni
  • Znalosti o produktoch a ich patentoch
  • Orientáciu na klienta a na výsledok, motiváciu a chuť učiť sa nové veci
  • Pozitívny prístup k práci
  • Časovú flexibilitu, spoľahlivosť, kreativitu
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni dohovorenia sa
  • Schopnosť predaja položiek aj s vyššou predajnou cenou
  • Entuziazmus
  • Obchodného ducha

Termín nástupu

Aktuálne nehľadáme nového zamestnanca na tpp, iba brigádnikov. ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám váš životopis spolu s aktuálnou fotografiou a možno práve vás oslovíme.

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.